BERTRAMS přechodka 130/150mm/2mm - kamna/komín

Kód: HSF01-166
565 Kč 467 Kč bez DPH
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Plazmově svářeno
- Lakováno senothermním lakem
- Certifikát CE (norma EN 1856-2)

Vnitřní rozměr: kamna, krbová vložka
Vnější rozměr: komín

V roce 1876 zahájila společnost Bertrams výrobu kouřovodů ve své továrně ve Vídni, v Rakousku. Během prvních let, převládala výroba technologií falcovaných spojů. V té době se společnost Bertrams stala celosvětově známá pro své inovativní technologie pro výrobu ohýbaných trubek s falcovaným spojem.

V roce 1980 zavedla společnost Bertrams technologii podélného svařování s použitím vodou chlazených argon-kyslíkových zařízení. Současně byly výrobní procesy reorganizované tak, aby veškeré požadavky na automatizovanou výrobu byly splněny.

Inovativní myšlení a vysoká úroveň povědomí o kvalitě tvoří základní pilíře úspěchu společnosti Bertrams již mnoho desetiletí. V roce 1985 obdržela společnost Bertrams "Rakouské národní ocenění za inovaci a kvalitu".

Ve šlépějích své dlouhé tradice v inovacích, byla v roce 1996 výrobní technologie rozšířená o laserové svařování. Opět, jako pionýr, byla společnost Bertrams prvním evropským výrobcem kouřovodů, který prováděl planární svařování tenkostěnných plechů aplikované na brynýrovanou, za horka hliníkovanou nebo pozinkovanou ocel. Technologie laserového svařování také vedla k výrobě 100% utěsněných trubek.

Náš první průmyslový svařovací robot byl uveden do provozu v roce 2003. Od té doby, hrají automatizované výrobní stroje klíčovou roli v naších výrobních procesích.

avázáni našimi korporátními hodnotami inovacemi a zaměřením na vysokou úroveň kvality, vyhledáváme možnosti pro zavedení nových výrobních technologií již mnoho desetiletí. Spokojenost zákazníků je odměna za naší dlouhodobou strategii zavádění špičkových výrobních technologií. Neustálá obnova technologie představuje náš závazek k zaručení těchto úspěchů a k zajištění spokojenosti zákazníka v budoucnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přechodky
Záruka: 24
Materiál kouřovodu: 2 mm ocelový plech
Tepelná odolnost: 400 °C
Síla materiálu: 2 mm
Barevné provedení: černá
Vnitřní rozměr redukce: 130 mm
Vnější rozměr redukce: 150 mm
Délka překrytí: 50 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: