Krbová vložka 860 EVO PBS, ohýbané pravé prosklení, 260-182-GS

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost do 5-ti dnů
Cena 41 907,44 Kč bez DPH
50 708 Kč    
Kód produktu EKO-002295
Značka UNIFLAM
Kategorie Uniflam EVO
Záruka 60
 

Výhody a proč právě krbová vložka Uniflam 860 EVO PBS?


Krbové vložky Uniflam Evo jsou vhodné do domů z rekuperační jednotkou. Vložky jsou upraveny tak, aby splňovali vše potřebné k použití právě do těchto budov. Krbová vložka umožňuje efektivní a úsporné vytápění domácnosti.

Kvalita krbové vložky Uniflam EVO

Krbové vložky Uniflam Evo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – oceli, litiny. Spalovací komoru lemuje šamotová vyzdívka. Speciální systém výměníku a deflektory poskytují vysokou spolehlivost a účinnost krbové vložky. Stojan ke krbové vložce zaručuje velkou stabilitu s možností nastavení výšky.

Přívod vzduchu

Krbová vložka Uniflam EVO je vybavena přívodem externího přívodu vzduchu (přívod vzduchu zvenčí). Průměr přívodu vzduchu je 125 mm a je umístěn pod topeništěm. Množství vzduchu přiváděného do topeniště se nastavuje pomocí regulační páčky umístěné ve spodní části rámu. Vzduch je přiváděn přímo do spalovací komory plus na sklo, kde vytváří clonu, díky které nebude docházet k nadměrnému znečištění skla.

Jednoduchá obsluha

Krbová vložka je vybavena velkým popelníkem, litinovým roštem a efektivním systémem prouděním vzduchu na sklo, aby provoz a údržba byli jednoduché a nezabrali mnoho času.

Celkový pohled na krbovou vložku Uniflam EVO

Jedná se o moderní a kvalitní krbovou vložku s velkým prosklením. Sklo je počerněné a poskytuje ideální pohled do ohně. Madlo kliky a k ovládání přívodu vzduchu, je vyrobeno z nerezové oceli a spolu s krbovou vložkou jako celek vytváří moderní design krbových vložek Uniflam EVO.
 

Jmenovitý výkon 14 kW
Kouřovod 200 mm
Materiál litina
Typ skla rovné
Externí přívod vzduchu Ano
Emise CO (Při 13% O2) 0,1 %
Průměrná teplota spalin 280 °C
Provozní tah 12-14 Pa
Váha 256 kg
Norma EN 13229
Délka polen 55 cm
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Popelník Ano
Deflektor (clona) Ano
Oplach skla Ano
Vyústění teplého vzduchu 5 x 125 mm
Průměr externího přívodu vzduchu 125mm
Akumulační materiál šamot Rath
Prosklení Jednosklo
Záruka 60 měsíců
Jmenovitý výkon (kW) 13-16
Účinnost (%) 76-80
Účinnost 77 %
Způsob vytápění teplovzdušný
 
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace